cz en de it
cz en de it
Privát dívky
Privát Praha, Private Prague - Melisa
Privát Praha, Private Prague - Adélka
Privát Praha, Private Prague - Bella
Privát Praha, Private Prague - Kate
Privát Praha, Private Prague - Viki
Privát Praha, Private Prague - Natálka
Privát Praha, Private Prague - Hellen
Privát Praha, Private Prague - Michelle
TOPlist


 

Dívky z privátu a klubu


Využijte našeho slevového kupónu
(pozor, nevztahuje se na vstupné, které však činí pouhych 300,- Kč)

Obvykle v je v našem klubu od min.6 až do 12 dívek na večer. Jelikož jsme menší, útulný klub, není ani třeba více. Věřte však tomu, že nezáleží ani tak na celkovém počtu, jako hlavně na vzhledu a kvalitě. S tím jistě budete souhlasit.  

 
!!!Víte proč nemáme "miliony" fotek, jako mnoho jiných klubů a agentur? Zčásti proto, že jsme menší klub, ale hlavně proto, že zde najdete jen dívky, které s námi opravdu spolupracují!!! Nenecháváme si (jinak běžná praxe) fotografie dívek, které u nás již nejsou, ani nezveřejňujeme cizí. Nikdy se Vám nestane, že k Vám přijede jiná dívka (třeba jí podobná), než ta, kterou jste si vyžádal. Pokud se Vám tak prokazatelně stane, zaručujeme kompenzaci. (dle domluvy).

 
Jelikož dívky se také často mění, nenaleznete zde bohužel (v závislosti na času přípravy nebo případně nesouhlasu dívky s její veřejnou prezentací) úplnou nabídku naší er.seznamky. Rádi Vám však poradíme telefonicky, emailem, či přímo v našem klubu.Vstupné pouhých 300,- CZK do klubu na privátu v Praze!

Zahrnuje dovoz zdarma (do 15km) k nám (nezahrnuje odvoz), erotickou show (topless), 1 drink a vždy příjemnou atmosféru prosycenou dobrou náladou a hlavně sexuchtivými krásnými dívkami.


Dovoz na privát do klubu je plně zdarma!

Platí jen dovoz do klubu. Zpáteční cesta našim vozem je účtována i v případě, že jste nevyužili dovoz do klubu zdarma. V případě dovozu zdarma a nevyužití žádných služeb si vyhrazujeme právo účtovat poplatek 300 CZK.

2009 - 2021 © www.privaty-privat-praha-prague.cz


Escort