cz en de it
cz en de it
Privát dívky
Privát Praha, Private Prague - Michelle
Privát Praha, Private Prague - Tatiana
Privát Praha, Private Prague - Tammy
Privát Praha, Private Prague - Eliška
Privát Praha, Private Prague - Mona
Privát Praha, Private Prague - Ashley
Privát Praha, Private Prague - Naomi
Privát Praha, Private Prague - Kate
TOPlist


 

O privátu


Využijte našeho slevového kupónu
(pozor, nevztahuje se na vstupné, které však činí pouhych 300,- Kč)

Silou našeho privátu je, kromě opravdu nádherných (a hlavně všech reálných) dívek, atmosféra a nadstandartní interiéry včetně částečně vyhřívaného (i filtrovaného) bazénu, to vše za příznivé ceny!!


Ani nejstydlivější muži se nemusí obávat k nám přijít, jelikož u nás se na Vás dívky nevrhnou jako supi, jak je to často obvyklé jinde, nýbrž se Vám věnují naše sympatické barmanky, nebo si můžete prostě jednoduše vybrat sami, případně si jen dát drink a poklábosit. :)


Nabízíme nepřeberné množství služeb navíc (jako dovoz zdarma atd.) nebo slev, je toho hodně, avšak stačí si projít tyto stránky a uvidíte, že využít našich služeb se Vám prostě vyplatí nejvíce.


Privát Exclusive Praha je velmi útulný, moderní, přátelský a profesionální privát. V pohodlné hlavní místnosti se budete cítit jako na malé diskotéce nebo hudebním baru plném krásných sexy dívek, které čekají, až si přijdete jednu(či více) vybrat. Ale - samozřejmě se můžete také pouze nezávazně stavit na drink nebo se pobavit a podívat se na tancující dívky či striptease, případně jinou erotickou show. Velmi rádi také uspořádáme Vaši firemní nebo soukromou PÁRTY. Zavolejte nám, nebo nám napište mail - všechny Vaše dotazy ochotně zodpovíme, program pro Vás vymyslíme i dle Vašeho přání!


KLIMATIZOVÁNO.
Vstupné pouhých 300,- CZK do klubu na privátu v Praze!

Zahrnuje dovoz zdarma (do 15km) k nám (nezahrnuje odvoz), erotickou show (topless), 1 drink a vždy příjemnou atmosféru prosycenou dobrou náladou a hlavně sexuchtivými krásnými dívkami.


Dovoz na privát do klubu je plně zdarma!

Platí jen dovoz do klubu. Zpáteční cesta našim vozem je účtována i v případě, že jste nevyužili dovoz do klubu zdarma. V případě dovozu zdarma a nevyužití žádných služeb si vyhrazujeme právo účtovat poplatek 300 CZK.

2009 - 2021 © www.privaty-privat-praha-prague.cz


Escort